Doskonała jakość i doświadczenie

Innowacyjne podejście do biznesu przyszłością IT dla Twojego biznesu.

 

Najlepszy
Wybór!

Sieciami, teleinformatyką i szeroko pojętym Internetem zajamujemy się już od 1997 roku. Jako jedni z pierwszych na terenie ziemi chrzanowskiej tworzyliśmy infrastrukturę oraz podwaliny pod obecny Internet wszechrzeczy. Wieloletnie doświadczenie, znajomość struktury sieci, oraz technik teleinformacyjnych pozwala nam na świadczenie dla naszych klientów usług na najwyższym poziomie .

W kolejnych latach działania firmy rozszerzone zostały o promowanie nowych technologii zarówno w sektorze biznesowym jak i prywatnym. Działania te zaowocowały zorganizowaniem przez firmę ARIES w 1999 roku pierwszej na ziemi chrzanowskiej konferencji informatycznej "Obywatele Internetu". Konferencja miała na celu upowszechnienie na terenie powiatu chrzanowskiego nowoczesnych metod komunikacji i pozyskiwania informacji w sieci Internet. Przy okazji konferencji zorganizowane zostały spotkania mające na celu nawiązanie współpracy pomiędzy władzami uczelni wyższych, przedstawicielami wiodących firm telekomunikacyjnych oraz przedstawicielami lokalnych samorządów i Starostwa Powiatowego. Konferencji towarzyszył również pierwszy w regionie multimedialny, plenerowy pokaz wielkoformatowy "Najciekawsze miejsca w Internecie" prowadzony przez redaktora miesięcznika "Wiedza i Życie" - Bogdana Misia. Wśród prelegentów obecni byli między innymi Ryszard Tadeusiewicz - rektor AGH, Jarosław Rafa - WSP, Jacek Gajewski - UW i wiele innych osób mających znaczący wpływ na rozwój Internetu w Polsce. Konferencja przyczyniła się do powstania projektu "Wrota Małopolski" oraz Informatyzacji samorządów w regionie.

 

Dbamy o bezpieczeństwo

Wprowadzamy innowacje

Kreujemy wizerunek w sieci

Pod koniec 1999 roku firma ARIES rozpoczęła budowę "Powiatowej Sieci Teleinformatycznej" umożliwiającej dostęp do Internetu w technologi przewodowej oraz bezprzewodowej. W 2002 roku w zasięgu sieci znalazło się ponad 70% Powiatu Chrzanowskiego. Tym samym możliwość szybkiego dostępu do Internetu uzyskało wiele firm oraz mieszkańców powiatu.

W 2000 roku firma ARIES wprowadziła do swojej oferty "Cyfrowy Monitoring Miejski" oparty o technologię przesyłu obrazu poprzez protokół IP. Wiele spotkań z władzami poszczególnych gmin na temat zwiększenia bezpieczeństwa publicznego przy użyciu tej technologi zaowocowało budową rozległej sieci Monitoringu Wizyjnego w całym Powiecie Chrzanowskim oraz utworzeniem Powiatowego Centrum Monitoringu wspierającego działania Policji, Straży Pożarnej oraz Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego.

 

Dołącz do klientów Aries

27

Lat na rynku

To najlepszy dowód na to jak wysokiej jakości są nasze usługi

TB

Przesłanych danych

Jesteśmy jednym  z największych dostawców internetu symetrycznego w regionie

Przestrzeń stworzona dla biznesu

- Kompleksowe rozwiązania -

Zainteresowany?